Abhyanga to najpopularniejszy masaż ajurwedyjski. Abhyanga jest przeznaczony dla całego ciała, stóp i dłoni. Po zastosowaniu specjalnych ziołowych olejków leczniczych następuje delikatny masaż całego ciała. Podczas masażu terapeuta skupia się na najważniejszych punktach marma. Są to połączenia lub punkty spotkań energii życiowych w naszym ciele. Abhyanga może zwiększać produkcję białych ciałek krwi i przeciwciał, które zapewniają większą odporność na wirusy i choroby. Dlatego masaż ten jest uważany za ochronny i odmładzający organizm, spowalniający procesy starzenia i zwiększający witalność.

Aby osiągnąć pożądane korzyści, najważniejsze jest pozostawienie oleju na ciele tak długo, jak to możliwe, aby ułatwić wchłanianie oleju i osiągnąć pełne działanie lecznicze. Aby zwiększyć
pożądany efekt, zaleca się kontynuowanie masażu od 7 do 14 dni.

W przypadku zabiegów wielodniowych cena ustalana jest indywidualnie po uzgodnieniu z klientem.

Dostępne opcje:

1h320 zł 299 zł
1h - 2 os.640 zł 558 zł
1,5h440 zł
Promocja!

Kup teraz on-line

Aby ułatwić Ci to zadanie proponujemy zakup Voucherów Upominkowych za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, płacąc wygodnie poprzez PayU lub szybki przelew. Jeśli zależy Ci na czasie możemy wysłać również voucher elektroniczny, w chwili otrzymania informacji o dokonanej płatności.

Wyczyść