Masaż relaksujący i rewitalizujący z zastosowaniem ciepłego oleju z naturalną nutą żurawiny. Wyjątkowo aromatyczny masaż, który zaskakuje dostarczanymi wrażeniami.

Masaż jest połączeniem technik akupresury z elementami masażu ajurwedyjskiego. Usprawnia układ odpornościowy oraz nerwowy. Relaksuje i uwalnia od stresu.

Uśmierza ból ramion, karku, szyi, pleców, miednicy i nóg. Przyspiesza wydalanie nadmiaru wody z organizmu, poprzez stymulację układu limfatycznego i krwionośnego.

Olej żurawinowy dzięki obecności nienasyconych kwasów tłuszczowych i fosfolipidów pobudza aktywność enzymów, które odpowiadają za rozbijanie tkanki tłuszczowej. Stworzony w 100% z naturalnych składników, tłoczony na zimno z nasion migdałów i winogron.

Dostępne opcje:

1h350 zł
1h - 2 os.700 zł
1,5h450 zł

Kup teraz on-line

Aby ułatwić Ci to zadanie proponujemy zakup Voucherów Upominkowych za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, płacąc wygodnie poprzez PayU lub szybki przelew. Jeśli zależy Ci na czasie możemy wysłać również voucher elektroniczny, w chwili otrzymania informacji o dokonanej płatności.

Wyczyść