Shiro Abhyangam, czyli masaż głowy, nazywany jest masażem antystresowym. Pomaga złagodzić bóle głowy i oczu, rozluźnia ruchy ramion i szyi.

Masaż głowy wspomaga wzrost włosów i poprawia ich jakość, rozluźnia mięśnie skóry głowy. Pomaga również wyeliminować zmęczenie psychiczne, drażliwość, stres emocjonalny i jest odpowiednia jako terapia wspomagająca w przypadku depresji i lęku. Wywołuje uczucie spokoju i dobrego samopoczucia. Wspomaga działanie układu nerwowego, pobudza układ krążenia i limfatyczny, usuwa substancje toksyczne z tkanek, przyspiesza proces ogólnego oczyszczenia organizmu, likwiduje zaburzenia snu i bezsenność, zwiększa koncentrację i oczyszcza myślenie. Masaż jest możliwy w pozycji leżącej lub siedzącej. Wykorzystuje ajurwedyjski olejek ziołowy.

Dostępne opcje:

30min180 zł

Kup teraz on-line

Aby ułatwić Ci to zadanie proponujemy zakup Voucherów Upominkowych za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, płacąc wygodnie poprzez PayU lub szybki przelew. Jeśli zależy Ci na czasie możemy wysłać również voucher elektroniczny, w chwili otrzymania informacji o dokonanej płatności.

Wyczyść