Bursztynowy blask – to idealna propozycja na relaksujący rytuał dla dwojga. Jest to połączenie masażu balijskiego olejkiem bursztynowym, peelingu całego ciała z drobinkami bursztynu oraz poczęstunkiem w formie prosecco i czekoladek.
👉🏽 Tradycyjny masaż balijski – to typowy dla wyspy Bali masaż relaksujący i odprężający, który oddziałuje na krążenie krwi i kanały przepływu energii. Zawiera w sobie również elementy akupresury i rozciągania. Wykorzystuje się w nim głębokie uciskanie dłońmi, rozcieranie i gładzenie skóry oraz stymulację punktów refleksyjnych. Masaż balijski jest bardzo skuteczny w przypadku napiętych i obciążonych mięśni. Do masażu wykorzystany jest olejek bursztynowy.
👉🏽 Peeling z drobinkami bursztynu cukrozo – solny – zawiera w składzie bogactwa Bałtyku: mielony bursztyn, algi, kolagen morski i suszony morszczyn. Dzięki zawartości pierwiastków mineralnych (jod, magnez, sód, potas) poprawia ukrwienie i odżywienie skóry. Peeling na bazie receptury serii Time for Baltic (nagrodzonej tytułem Doskonałość Roku 2013 magazynu Twój Styl) o urzekającym, tajemniczym zapachu, jak zachód słońca nad morzem. Polecany do skóry wymagającej regeneracji i nawilżenia.

Dostępne opcje:

1,5h540 zł 379 zł
Promocja!

Kup teraz on-line

Aby ułatwić Ci to zadanie proponujemy zakup Voucherów Upominkowych za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, płacąc wygodnie poprzez PayU lub szybki przelew. Jeśli zależy Ci na czasie możemy wysłać również voucher elektroniczny, w chwili otrzymania informacji o dokonanej płatności.

Wyczyść