Skip to content

Strefa saun

O tym, jak korzystnie saunowanie wpływa na nasz organizm, z pewnością nie trzeba nikogo przekonywać. W łatwy i przyjemny sposób poprawisz tu wygląd skóry, krążenie krwi czy metabolizm. Poprawa nastroju gwarantowana! Strefa saun przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych.

Sauna parowa

Sauna parowa nazywana jest również łaźnią rzymską. Jest to najbardziej tradycyjna odmiana sauny, której początki sięgają już starożytności. Temperatura tu panująca nie jest tak wysoka jak w pozostałych saunach, dzięki czemu dobrze będą się tu czuły osoby, które słabiej tolerują gorąco. Kąpiel w saunie parowej pobudza czynności wydzielnicze skóry i przyspiesza wydalanie szkodliwych produktów przemiany materii i toksyn. Para wodna wnika głęboko w skórę i ją nawilża.

Sauna fińska

Sauna fińska to tzw. sauna sucha. Ma swoje korzenie w tradycyjnych kąpielach cieplnych stosowanych w Finlandii. To doskonały wybór dla tych, którzy chcą oczyścić ciało z toksyn, poprawić krążenie i zwiększyć odporność organizmu. Sauna fińska ma również dobroczynny wpływ na układ oddechowy. Ponadto sauna relaksuje mięśnie i działa odstresowująco.

ZOBACZ CENNIK

Do not miss our amazing offers!

Subscribe today and receive a welcome gift.