Skip to content

W Prana Spa Premium bardzo starannie selekcjonujemy i dobieramy zarówno zabiegi, jak i kosmetyki, które stosujemy. Zależy nam, aby wszystkie produkty, których używamy były naturalne, wartościowe i spełniały najwyższe standardy jakości. Marka HERLA doskonale wpisuje się w naszą filozofię, łącząc w sobie najnowsze globalne trendy oparte na synergii naturalności z osiągnięciami współczesnej biotechnologii.

HERLA to marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości naturalnych kosmetyków profesjonalnych do pielęgnacji twarzy i ciała.
Została stworzona przez dwie kobiety –Krystynę i Natalię, babcię i wnuczkę –reprezentujące dwie generacje pokolenia, połączone pasją do podróży, miłością do naturalnego piękna oraz potrzebą robienia w życiu rzeczy ważnych.

Marka bazuje na autorskich recepturach zaczerpniętych z bogactw ekstraktów roślinnych, życiodajnych olejów naturalnych oraz wysokim stężeniu składników aktywnych.

Kosmetyki HERLA stanowią bezpieczną i skuteczną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Rekomendowane są przez dermatologów, farmaceutów i ekspertów kosmetycznych.

Zabieg z wykorzystaniem kosmetyków marki HERLA to część holistycznej pielęgnacji w duchu slow, która przeniesie Wasze zmysły w sensualną podróż po najdalszych zakątkach Ziemi!

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.