Skip to content

Stworzyliśmy 1,5 h relaks, którego bohaterem jest bursztyn. Niezwykłe właściwości bursztynu znane są i wykorzystywane w pielęgnacji skóry od wielu lat. Niektóre źródła donoszą o skuteczności bursztynu w łagodzeniu stresu i poprawie samopoczucia. Surowiec poprawia także krążenie krwi, sprawność umysłową i koncentrację. Ponadto przyspiesza gojenie ran, posiada właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze, przeciwbólowe i antyoksydacyjne.

Bursztynowy blask – to idealna propozycja na relaksujący rytuał dla dwojga. Jest to połączenie masażu balijskiego olejkiem bursztynowym, peelingu całego ciała z drobinkami bursztynu oraz poczęstunkiem w formie prosecco i czekoladek.
👉🏽 Tradycyjny masaż balijski – to typowy dla wyspy Bali masaż relaksujący i odprężający, który oddziałuje na krążenie krwi i kanały przepływu energii. Zawiera w sobie również elementy akupresury i rozciągania. Wykorzystuje się w nim głębokie uciskanie dłońmi, rozcieranie i gładzenie skóry oraz stymulację punktów refleksyjnych. Masaż balijski jest bardzo skuteczny w przypadku napiętych i obciążonych mięśni. Do masażu wykorzystany jest olejek bursztynowy.
👉🏽 Peeling z drobinkami bursztynu cukrozo – solny – zawiera w składzie bogactwa Bałtyku: mielony bursztyn, algi, kolagen morski i suszony morszczyn. Dzięki zawartości pierwiastków mineralnych (jod, magnez, sód, potas) poprawia ukrwienie i odżywienie skóry. Peeling na bazie receptury serii Time for Baltic (nagrodzonej tytułem Doskonałość Roku 2013 magazynu Twój Styl) o urzekającym, tajemniczym zapachu, jak zachód słońca nad morzem. Polecany do skóry wymagającej regeneracji i nawilżenia.

Kup masaż 👉🏽 Bursztynowy blask 1,5h

Sprawdź również pozostałe promocje, dostępne w czwerwcu👇🏽 Klikając w plakat, przejdziesz na stronę wszystkich dostępnych promocji.

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.