Skip to content

Już od najbliższego czwartku, 2 grudnia, zapraszamy do korzystania z usług Prana Spa Premium również w Sopocie! Najnowszy salon marki będzie mieścił się w hotelu Rezydent Sopot MGallery, położonym między dworcem PKP a głównym deptakiem Bohaterów Monte Cassino.

Oferta
Oferta masaży i zabiegów w nowym salonie będzie równie bogata jak menu dotychczasowych punktów. Goście skorzystają tu z najlepszych masaży orientalnych i zabiegów pielęgnacyjnych w wykonaniu doświadczonych i wykwalifikowanych terapeutów z Indii, Tajlandii oraz indonezyjskiej wyspy Bali. Nowością będzie również możliwość odbycia konsultacji ajurwedyjskiej, czyli profesjonalnej analizy stanu naszego zdrowia, na podstawie której możliwe będzie ustalenie diety, aktywności czy nawet profesji, które sprzyjają osiągnięciu dobrego zdrowia i samorealizacji w życiu.
Kompleksowego relaksu w Prana Spa Premium w Sopocie dopełnić może również seans w saunie fińskiej. To doskonały wybór dla tych, którzy chcą oczyścić ciało z toksyn, poprawić krążenie i zwiększyć odporność organizmu. Sauna fińska ma również dobroczynny wpływ na układ oddechowy, relaksuje mięśnie i działa odstresowująco.

O hotelu
Rezydent Sopot MGallery utrzymany jest w historycznym stylu określanym jako „sopocka secesja” z wieloma elementami eklektyzmu nawiązującymi do charakterystycznej architektury miejskich kamienic. Stanowi połączenie współczesnego designu z klasyczną architekturą i kameralną aranżacją wnętrz. Kultura i historia przenikają się tu z nowoczesnym designem i sztuką współczesną.

Kontakt
PRANA SPA PREMIUM
Prana Spa Premium
Hotel Rezydent Sopot MGallery , Pl. Konstytucji 3 Maja 3, 81-704 Sopot
+48 58 5555 807, +48 508 430 300
mgrs@pranaspapremium.pl
pranaspapremium.pl
poniedziałek – niedziela: 10:00 – 21:00

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.